KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13908390

nr 1390 8390

Oidentifierad konstnär. Sancho Panza dubbar Don Quijote. Signerad. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 67x80 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:35:43